Przewodnik po okolicy

O Nas

Dowiedz się więcej o nas

Dom pod Groniem

Dom Pod Groniem to miejsce niezwykłe. Dom jest pięknie położony u stóp Gronia Jana Pawła II – tuż przy szlaku do schroniska PTTk na Leskowcu w Beskidzie Małym na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego.

Nowoczesne apartamenty, kompleksowo wyposażone pokoje niczym nie ustępują klasą i wygodą tym w najlepszych alpejskich kurortach. Pokoje są w pełni wyposażone, tak aby zapewnić komfort najbardziej wymagających gości.

Do dyspozycji gości jest dostępna sala kominkowa, gdzie można spędzić niezapomniane chwile z bliskimi czy znajomymi. Gospodarze nie zapomnieli o dzieciach. Dla ich wygody i komfortu stworzyli specjalny kącik zabaw.

Gospodarze zadali sobie sporo trudu – co widać w każdym szczególe wyposażenia – żeby pobyt w apartamentach Dom pod Groniem należał do niezapomnianych. Apartamenty to miejsc, gdzie nowoczesność spotyka klasyczne dla stylu góralskiego akcenty.

Efekt dopełnia urzekająca przyroda Beskidu Małego i urozmaicona rzeźba terenu, która zapewnia niekwestionowane walory turystyczne i sprawi, że pobyt w Domu pod Groniem będzie przyjemny i odprężający.

Zapraszamy to zapoznania się z okolicznymi atrakcjami.